Lista produktów producenta: Ardell

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą rzęs i akcesoriów marki Ardell

 • Rzęsy firmy Ardell Acent są najlepiej wykonanymi sztucznymi rzęsami na rynku. Wykonane w 100% z naturalnych ludzkich włosów. Rzęsy na silikonowym pasku, wodoodporne. Fabrycznie zapakowane. Kupujesz u profesjonalistów - 100% oryginalny towar.

  14,63 zł Oczekiwanie na dostawę
  Oczekiwanie na dostawę
 • Aplikator marski Ardell pozwala na jeszcze szybką aplikację rzęs. Zakończony z jednej strony bardzo delikatną wyprofilowaną gumową końcówką, która  ułatwia dociśnięcie rzęs natomiast druga strona zakończona jest półokrągłymi szczypcami pozwalającymi na stabilny chwyt rzęs.

  12,88 zł 17,88 zł W magazynie
  W magazynie
 • Ardell DUO Clear jest  najlepiej sprzedającym się klejem do rzęs. Klej jest lateksowy, bezbarwny, przeznaczony do mocowania wszelkiego rodzaju rzęs na pasku. Jest elastyczny, a jednocześnie bardzo mocno i długotrwale spaja rzęsy, nie podrażnia , jest bezpieczny. Mokry klej ma biały kolor, lecz po wyschnięciu staje się bezbarwny. Może być stosowany z...

  23,57 zł Oczekiwanie na dostawę
  Oczekiwanie na dostawę
 • Rzęsy firmy Ardell Acent są najlepiej wykonanymi sztucznymi rzęsami na rynku. Wykonane w 100% z naturalnych ludzkich włosów. Rzęsy na silikonowym pasku, wodoodporne. Fabrycznie zapakowane.  Kolor - czarny  Opakowanie zawiera - 56 sztuk Długość- 10 mm  Kupujesz u profesjonalistów - 100% oryginalny towar.

  14,63 zł Oczekiwanie na dostawę
  Oczekiwanie na dostawę
 • Opis produktu Klej do rzęs - DUO Eyelash Adhesive Dark 7 g DUO klej do rzęs jest najlepiej sprzedającym się na świecie wodoodpornym klejem do rzęs, wyprodukowanym w USA. Jest bezpieczny, lateksowy klej do użytku z rzęsami Ardell lub innymi dekoracjami, akcesoriami do ciała.

  19,50 zł Oczekiwanie na dostawę
  Oczekiwanie na dostawę
Product successfully added to the product comparison!