Lista produktów producenta: Skin System

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wosków do depilacji renomowanej włoskiej firmy Skin System.

 • ITALWAX - NATURAL WOSK DO DEPILACJI W PUSZCE - 400MLJego unikalna formuła oraz najwyższa jakość jest elementem wysokiej skuteczności działania depilacji. Jest optymalny dla wrażliwych obszarów ciała jak bikini, pachy czy wąsik. Wosk charakteryzuje się doskonałą przyczepnością, jest bardzo łatwy w rozprowadzaniu, z łatwością usuwa mocne owłosienie.

  21,14 zł W magazynie
  W magazynie
 • WOSK W PUSZCZE SIMPLE USE  800 ml Wosk renomowanej Greckiej firmy ''Simply Use'' Wosk charakteryzuje się doskonałą przyczepnością, jest bardzo łatwy w rozprowadzaniu, usuwa nawet  uporczywie mocne owłosienie. Jest łagodny dla skóry, łatwo się rozgrzewa. 

  28,45 zł W magazynie
  W magazynie
 • ARCOCERE - Płyn do czyszczenia aparatury z wosku  1000 ml Profesjonalny preparat do czyszczenia aparatury, powierzchni zabrudzonej woskiem parafiną.   UWAGA:Produkt nie nadaje się do stosowania na skórę.

  48,70 zł W magazynie
  W magazynie
 • Nowość !! Podgrzewacz do wosku w puszce. Posiada regulację temperatury podgrzania. Dzięki swojej technologii szybko rozgrzewa wosk i utrzymuje go w stałej temperaturze. Pojemność 400 ml.Elementy składowe:- podgrzewacz,- przewód zasilający,- instrukcja obsługi.Parametry techniczne:- Napięcie: 220-240V- Moc: 100W- Waga: 0,6kg

  56,83 zł Oczekiwanie na dostawę
  Oczekiwanie na dostawę
 • ITALWAX - NATURAL WOSK DO DEPILACJI W PUSZCE - RÓŻANY - 400MLJego unikalna formuła oraz najwyższa jakość jest elementem wysokiej skuteczności działania depilacji. Jest optymalny dla wrażliwych obszarów ciała jak bikini, pachy czy wąsik. Wosk charakteryzuje się doskonałą przyczepnością, jest bardzo łatwy w rozprowadzaniu, z łatwością usuwa mocne owłosienie.

  17,07 zł Oczekiwanie na dostawę
  Oczekiwanie na dostawę
Product successfully added to the product comparison!